Yaşam

Yasak Elma CANLI izleyin! Yasak Elma 160. yeni bölüm izle! 26 Aralık Yasak Elma 160. full HD canlı izle linki!

yasak elma canlı izle! Televizyonlarda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisi yeni bölümüyle ekrana geliyor. Yasak Elma canlı izle bölümü için Yasak Elma dizisini izleyenler Yasak Elma canlı izle! Yasak Elma yeni bölüm canlı izle! Yasak Elma yeni bölüm izle! araştırma yapıyorlar. Ayrıca Yasak Elma dizisinin 160. bölümü bu akşam yayınlanacağı için Yasak Elma 160. bölümü izleyin! Yasak Elma’nın yeni bölümünde neler olacak? araştırma da yapılıyor. Detaylar burada…

YASAK ELMA İZLE

Yasak Elma yeni bölüm canlı izlemek isteyenler, Yasak Elma dizisi 160. bölüm nasıl izleneceğine dair detayları haberimizden bulabilirler.

APPLE CANLI İZLE

Yasak Elma dizisi FOX TV’de yayınlanıyor. Yasak Elma dizisini FOX TV’de veya resmi internet sitesinden izleyebilirsiniz.

YÖNLENDİRİLEN ELMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız, Doğan’la yaptığı konuşmanın ardından Doğan’dan hamle beklerken Doğan, Ender’den boşanmak istediğini söyler. Kumru, Selim’le ilişkisini mutlu bir şekilde sürdürürken, onunla karşılaşacak bir karşılaşma her şeyi alt üst edecektir.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğan, Yıldız’ı sevdiğinden emin olur, yaşananları unutup her şeye yeniden başlamayı teklif eder ama Yıldız’ın bir şartı vardır. Kumru ve Selim yakınlaşırken araya Handan’ın gireceğini kimse bilemez.

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

İki kız kardeş Zeynep ve Yıldız, birbirlerinden çok hoşlanmalarına rağmen tamamen farklı iki karakterdir. Yıldız sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanışır ve bu onun hayatının tamamen değişmesine neden olur. Ender, karısı Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldız’ı kullanmaya karar verir. Yıldız’a hayatının teklifini sunan Nadir, kızın hayatını baştan sona değiştirecektir. Yıldız’ın hayatı bu şekilde dalgalanırken ablası Zeynep’in çalıştığı şirketi Alihan Taşdemir isimli bir iş adamı satın alır. Alihan son derece kibirli, kibirli, güçlü bir iş adamıdır ama Zeynep işvereninin tam tersidir. İkisi arasındaki bu karşıtlık bir süre sonra çekime dönüşür. Ancak Zeynep’in bilmediği bir detay vardır Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşidir. Yıldız’ın kararı sadece onun hayatını etkilemekle kalmayacak, ablasının da hayatını baştan sona değiştirecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Ceyhun Mengiroğlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu