Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Jandarma Teşkilatı’nın 184. Yıl Dönümüne Katıldı

Jandarma Teşkilatı’nın 184. Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen programa Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte katıldı. Başkan Büyükkılıç, tarihi şan ve şerefle dolu kahraman Jandarma’nın 184. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Jandarma Teşkilatının 184. Yıldönümü münasebetiyle il protokolü ile birlikte Jandarma Komutanlığında düzenlenen öğle yemeğinde şehit yakınları ve Gazi ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, masaları tek tek ziyaret ederek şehit ve gazi aileleri ile sohbet ederek, temenni ve taleplerini sordu.

Tarihi şan ve şereflerle dolu kahraman Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutlayan Büyükkılıç, “Kayseri Valisi Sayın Gökmen Çiçek ile birlikte şehit ailelerimiz ve gazilerimizle şehitlik münasebetiyle bir araya geldik. Jandarma Teşkilatımızın 184. Yıldönümü Ülkemizin başında yer alan ve ülkemizin her noktasında özveriyle görev yapan Jandarma Teşkilatımızın her bir mensubuna başarılar diler, kuruluş yıl dönümünü tebrik ederim.

Büyükkılıç, şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek, “184 yıldır aziz milletimizin hizmetinde olan Jandarmamızın 184. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimizle kutluyor, uğrunda şehit olan tüm kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. aziz vatanımız, gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler.” terimleri kullandı. – KAYSERİ

kagizmanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu