Yaşam

Adım Farah Perihan kim, kim oynuyor, gerçekte kim? Kim benim adım Farah Perihan Koşaner (Lale Başar), kaç yaşında, nereli?

benim adım farah O3 Medya imzalı, ilk bölümü 1 Mart 2023’te yayınlanan, yönetmenliğini Recai Karagöz’ün yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un yazdığı drama Türk televizyon dizisidir. Adım Farah dizisinde Perihan kimdir, kimler oynamaktadır? Kim benim adım Farah Perihan Koşaner (Lale Başar), kaç yaşında, nereli? Detaylar sizlerle…

BENİM ADIM FARAH PERİHAN KOSANER KİMDİR?

Perihan Koşaner

LALE BAŞARILI

Gönül’ün annesi Orhan’ın eşidir. Farah’ın komşusudur. Evin yanında kadınların buluşma noktası olan kuaför salonunun sahibidir. Mahallede olup biten her şeyden haberdardır. Farah’ı ve göçmenleri genel olarak sevmez. Farah’ın başlarını belaya sokacağına ve mahallelerine bela getireceğine inanmaktadır. Bu yüzden gözleri hep Farah’ın üzerindedir. Genel olarak sinirli ve hayatla baş etmesi zor bir insandır.

ADIM FARAH PERİHAN KARAKTERİNİ KİM OYNUYOR?

Adım Farah dizisinde Perihan Koşaner karakteri Lale Müthiş“Canlandırıyor.

LALE BAŞAR KİMDİR?

Lale Başar (d. 27 Ocak 1964, Ordu), Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu.

1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. Aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu’nda göreve başladı. 1994 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’na atanan sanatçı, tiyatroda oynadığı önemli rollerin yanı sıra çeşitli dizilerde de görev almıştır. 2009 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’ndan emekli oldu.

mezitli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu